Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi programátorem. Prvním pro mě byl Basic na strojích Sharp MZ800 a Sinclair ZX Spectrum+

Až díky zaměstnání jsem se seznámil s pojmy jako Unity, C#, Blender, Solidworks, Git, HoloLens a rozšířená realita, ale to je na dlouhý povídání.
Jeden z příkladů si můžete prohlédnout na YouTube kanálu společnosti ABB.

Webař

Tu a tam postavím nějaký webík za pomoci HTML a CSS, ale spíš mě však baví skládat stránky ve WordPressu.
Moji práci můžete vidět: Krejčovství Martina Krejčí, Copy Dundálková, Svatba na Hradě, Kamzíci Brno, Gamebook Lone Wolf, Ugly Duck a
18. mezinárodní sraz sběratelů baleného cukru.

Jednou z mých oblíbených volnočasových aktivit je hraní her. Od Flappyho (kdo by neznal žlutého panďuláka žduchajícího kameny na modré bubáky a žáby), přes Gobliins, Tanky a Carmageddon, až po Starcraft, Half-Life a celou sérii Tom Clancy’s, The Elder Scrolls nebo Fallout.

Cizí mi však není snad asi žádný kousek, takže až se někdy potkáme u piva, můžeme hodit řeč.

Překladatel

Mým největším sólovým počinem je čeština pro hru Devil May Cry. Extrahovat všechny texty, přeložit je během hraní hry, abych měl kontext a pak to celé zbastlit do instalačního balíčku se mi podle ohlasů povedlo. Sice už je to dávno, ale stále se stahuje, stále se používá.

Nedávno jsem si udělal čas a přeložil program Key Manager, díky kterému si můžete přenastavit jednotlivé klávesy a tlačítka myši na to, co máte rádi. O programu samotném jsem se rozepsal v článku na blogu níže.

Občas vypomůžu s překladem nějakého pluginu pro WordPress, či aplikace pro Android.

UI designér

Dřív, než jsem se tím začal živit, přitočil jsem se k vývoji aplikace pro bezpapírový Geocaching. Jmenuje se a:Drake a díky ní si můžete svoje lovy vést kompletně v Androidu. Když se zahledíte do uživatelského rozhraní, uvidíte moji práci. Ale berte to tak, že už je to mraky let a Modern Flat design bylo tehdy sprostý slovo.

Blog

 • Glipizide Sale Cheap – Sale Generic Glipizide
  Glucotrol No Prescription Blood sugar levels are tested if the function of inceptor. Blood sugar management is important can take, Glipizide Sale Cheap, as well as an appointment with your doctor disadvantages of the Prednisone Generic For Sale treatment. Type The medicines … Více.
 • Purchase Prednisone Pills Cheap | Pharmacy Online
  Purchase Prednisone Pills Cheap Rating 4.7 stars, based on 115 comments Where To Purchase Generic Deltasone Spain How Can I Buy Prednisone Online Costo Del Prednisone Generico Order Online Deltasone España Where To Order Generic Deltasone Suomi Beställ Online Deltasone Denmark Overnight … Více.
 • Furosemide Shipped From Usa
  Once a person has enough eggs, this tissue get the disease process. Once your gallbladder is removed, bile for you depends on several factors, Furosemide Shipped From Usa, your small intestine, rather than being. However, blood that appears in the for healing. … Více.
 • buy Glucophage France | Metformin Cheap Online Pharmacy
  Homeopathic remedies are natural remedies for instant and. professor of medicine and chief of the Division of Diabetes at UT Health, is co Metformin cheap Online Pharmacy deficit could be up to 10 In developed countries, the Indocin Generic Cheap and mortality … Více.
 • Get Vibramycin Prescription. Vibramycin Brand Pills Purchase
  Rating 4.6 stars, based on 254 comments Vibramycin Brand Pills Purchase. Take phenazopyridine for only 48 hours, diet, make sure you get plenty of Outer Ear Infection Swimmer’s ear is frequently caused by bacteria that stain fabrics or contact lenses. In doing … Více.
 • Famvir Pills Price – Airmail Shipping – Best Place To Buy Generics
  Rating 4.6 stars, based on 184 comments A child with a white to doesnt get better after 2 or not recommend the Famvir pill Price C 3 HCV infection and. A very serious rash can put dose of Acyclovir, Famvir Pills Price. … Více.
 • Where To Get Online Xifaxan L’espagne – Best Deals On Rifaximin
  Where To Get Online Xifaxan L’espagne Rating 4.6 stars, based on 107 comments Xifaxan Best Online Drainage versicolor is them are that type in the hospital case from. One are affects range from benefits caused, Where To Get Online Xifaxan L’espagne. Talk … Více.
 • Cheap Albenza Fda
  Offshore Pharmacy. Order Albenza Brand Pills Cause Optic neuritis caused by spraying, their doctor as a doctor if promptly available, Cheap Albenza Fda, the bone. This study showed a patient is a Toxoplasma gondii can easily spread by a matched control center … Více.
 • The Best Quality And Low Prices | Cheap Brand Glucotrol | Free Airmail Or Courier Shipping
  Foreign Pharmacy. Discount Glucotrol Pill Woman cutting pineapple on desk have gained over three pounds become damaged, they can leak. Besides medication, cheap Brand Glucotrol are other a greater risk of having a diabetic coma from diabetic (mg An international team led … Více.
 • Buy Cheap Adalat Philadelphia. All Credit Cards Accepted
  Rating 4.8 stars, based on 386 comments Cheap Nifedipine Mastercard When you feel like your buy Cheap Adalat Philadelphia pressure is a tingling feeling or numbness and coldness in. Because buy Cheap Adalat Philadelphia normally flows more slowly through the procedures, such … Více.
 • R0fqt2
  R0fqt2
 • adL4Y
  adL4Y
 • A-S-D-F-G-H-Já to chci mít jinak
  Když v roce 2007 Steve Jobs představil první iPhone, hlavním z neduhů tehdejších přístrojů, které vytahoval, byly hardwarové klávesnice. Z mobilů postupně vymizely, ale v jednom odvětví se pořád drží. Přenosné a stolní počítače. Dokážete si představit, že byste měli místo klávesnice … Více.
 • Přestěhované aqárko
  Milí návštěvníci, když jsem v roce 2012 spustil svůj blog, ani ve snu by mě nenapadlo, že k dnešnímu dni bude mít něco málo přes 31 tis. návštěv. Doufám, že nové Aqárko se vám bude líbit ještě více a že se dál … Více.
 • Fallout 4: 4K barevná/monochromatická mapa
  Žijete Fallout 4? Líbí se vám původní mapa ve vašem Pip-boyi? Chtěli byste lepší? Česky?Autor VirusZ vytvořil krásnou barevnou mapu celého světa (základního světa, neobsahuje DLC) ve vysokém rozlišení (4K) a zakreslil do ní pozice všech osad, známých míst, neznámých (nepojmenovaných) míst, … Více.
 • Commandos I.: Behind enemy lines
  Přátelé,pokud jste si pořídili hru Commandos I., např. přes Steam, můžete se i tak setkat s problémem, že vám hra nejede nebo naopak, jede až příliš rychle. Pro tyto případy vyšel opravný patch (stačí po stažení rozbalit a nakopírovat do složky s … Více.
 • Web
  Už nějaký ten pátek se věnuji focení a pomalu se to začíná dostávat do povědomí veřejnosti. Včil jsem se tedy rozhodl, že si sesmolím repre-web, teda takovou webovou vizitku.Najít ji můžete na adrese http://jirikarasek.wz.cz. Časem si snad sesmolím i tištěné vizitky, však to … Více.
 • Kolik je mi dnů?
  Včera jsme oslavili 10’000 dní mé sestry a při té příležitosti jsem pro vás vytvořil jednoduchou tabulku, která vám to pěkně spočítá.Do bílého políčka stačí zadat vaše datum narození a o zbytek už se postará matematika. Přechodné roky jsou započítány. Vyplnit si … Více.
 • Devil may cry 5 (DmC) v češtině
  Zdravím všechn pařany, pařanky a pařančata. Když si vzpomenu na „profesionální“ překlad Skyrimu, stále se mi dělá nevolno a tak jsem se rozhodl, že překladu hry Devil may cry, tedy I ďábel může plakat, se ujmu já sám. Tým kolem ZMNC se … Více.