Ecowheel GR25

Skoro se mi chce říct, že si nemůžu stěžovat.

Včera večer jsem objednal od Ecowheel.cz, dneska ráno mi ji přivezli (do Brna). Balík jako kráva velkej a těžkej, ale nic co bych nečekal. Pustil jsem se do práce a za cca 3 hodiny měl složeno.

Všechno super až na výjimky:

Návod na složení neexistuje. Ani tištěný, ani na webu, ale kdo není úplnej tydýt a má trochu toho kutilskýho ducha, tak se mu to podaří.

Spojovací materiál byl ledabyle nasypaný v pytlíku v úložném prostoru koloběžky a nečekaně dva šrouby chyběly (koupil jsme si je v Hornbachu za 5 Kč, ale jde o princip).

Celá kolobka je trochu DoDo (dodělej doma). Tu a tam je vidět, že plasty nelícují jak by měly, pár nedolakovaných flíčků, jedna větší oděrka způsobená přepravou v kovovém rámu, takže si ještě koupím černý matný sprej nebo retušovací fix a dokrášlím ji. Plasty asi zatáhnu černým silikonem.

Co mě trápí trochu víc, vidět je to na poslední fotce, je mezera mezi rámem a vaničkou s baterkami. Krátká jízda polní cestou a vanička byla plná blata. Budu muset naohýbat nějaký plech a otvor zakrýt. Tady to inženýři nedomysleli.

Sumasumárum, koloběžka funguje jak má a co nefungovalo na první dobrou jsme bleskurychle vyřešili s technikem po telefonu.

Komunikace s obchodem po jejich online chatu taky vynikající, všechny mé dotazy zodpověděli.

Škoda jen, že jsem se kvůli koroně a mrazům nemohl stavit do showroomu, ale nakonec mi vše sedí, jak má.

PS: Doporučit GR25 můžu i cvalíkům jako já, tedy 193 cm a 130 kg.

3 komentáře u „Ecowheel GR25“

 1. A co jste teda řešili s technikem? To je to, co bychom si rádi přečetli na blogu a psychicky se na to připravili. Ať si ušetříme telefonování a nervy. 🙂

  Odpovědět
  • Zdrvím, jak píšu, řešil jsem chybějící spojovací materiál (1 šroub od řidítek chyběl) a taky to, že na první dobrou nestartovala, ale to bylo způsobený tím, že jsem měl stroj postavený na stojánku a ten elektronicky blokuje startování. A druhá věc, o tom jsem ještě nepsal – špatně seřízený tachometr. V porovnání s rychlostními radary a GPSkou: tachometr ukazuje 50 km/h, reálně jedu cca 38 km/h. Ujetá vzdálenost cca 17 km, reálně (podle GPS a po vyklikání trasy v mapě) cca 15 km. Technik mi řek, že na výjezd to není, ale jestli chci, mám se zastavit a že mi to seřídí. Zatím na to prdím, cestu ku Praze zatí nemám.

   Odpovědět
 2. Mám to samé v modré se dvěma bateriemi.po asi 600 km mi praskl přední blatník.bylo odpovězeno, že jezdím po špatných cestách.a abych si koupil nový za 1300.tak jsem si ho radši spravil.a už mám najeto přez 4200 km.

  Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..