Ecowheel GR25

Skoro se mi chce říct, že si nemůžu stěžovat.

Včera večer jsem objednal od Ecowheel.cz, dneska ráno mi ji přivezli (do Brna). Balík jako kráva velkej a těžkej, ale nic co bych nečekal. Pustil jsem se do práce a za cca 3 hodiny měl složeno.

Všechno super až na výjimky:

Návod na složení neexistuje. Ani tištěný, ani na webu, ale kdo není úplnej tydýt a má trochu toho kutilskýho ducha, tak se mu to podaří.

Spojovací materiál byl ledabyle nasypaný v pytlíku v úložném prostoru koloběžky a nečekaně dva šrouby chyběly (koupil jsme si je v Hornbachu za 5 Kč, ale jde o princip).

Celá kolobka je trochu DoDo (dodělej doma). Tu a tam je vidět, že plasty nelícují jak by měly, pár nedolakovaných flíčků, jedna větší oděrka způsobená přepravou v kovovém rámu, takže si ještě koupím černý matný sprej nebo retušovací fix a dokrášlím ji. Plasty asi zatáhnu černým silikonem.

Co mě trápí trochu víc, vidět je to na poslední fotce, je mezera mezi rámem a vaničkou s baterkami. Krátká jízda polní cestou a vanička byla plná blata. Budu muset naohýbat nějaký plech a otvor zakrýt. Tady to inženýři nedomysleli.

Sumasumárum, koloběžka funguje jak má a co nefungovalo na první dobrou jsme bleskurychle vyřešili s technikem po telefonu.

Komunikace s obchodem po jejich online chatu taky vynikající, všechny mé dotazy zodpověděli.

Škoda jen, že jsem se kvůli koroně a mrazům nemohl stavit do showroomu, ale nakonec mi vše sedí, jak má.

PS: Doporučit GR25 můžu i cvalíkům jako já, tedy 193 cm a 130 kg.

2 komentáře u „Ecowheel GR25“

  1. A co jste teda řešili s technikem? To je to, co bychom si rádi přečetli na blogu a psychicky se na to připravili. Ať si ušetříme telefonování a nervy. 🙂

    Odpovědět
    • Zdrvím, jak píšu, řešil jsem chybějící spojovací materiál (1 šroub od řidítek chyběl) a taky to, že na první dobrou nestartovala, ale to bylo způsobený tím, že jsem měl stroj postavený na stojánku a ten elektronicky blokuje startování. A druhá věc, o tom jsem ještě nepsal – špatně seřízený tachometr. V porovnání s rychlostními radary a GPSkou: tachometr ukazuje 50 km/h, reálně jedu cca 38 km/h. Ujetá vzdálenost cca 17 km, reálně (podle GPS a po vyklikání trasy v mapě) cca 15 km. Technik mi řek, že na výjezd to není, ale jestli chci, mám se zastavit a že mi to seřídí. Zatím na to prdím, cestu ku Praze zatí nemám.

      Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..