Baby monitor

Skvělá jednoduchá zadarmo appka, která promění váš androidí telefon na chůvičku – při detekování hlasitého zvuku zavolá na zadané telefonní číslo.

Potíž je, že autor ji už opustil a tak ji sice najdete v Google Play, ale pokud máte v mobilu OS Android vyšší jak 7.0, tak se setkáte s hláškou, že appka není se zařízením kompatibilní.

Po krátkém prozkoumání jsem zjistil, že je to pouze nastavením instalačního balíčku v systému Google Play a tak, pokud máte Baby Monitor rádi jako já, doporučuji stáhnout si ho z mého OneDrive.

APK soubor pak už jen spuštěním nainstalujete. Některé mobily budou vyžadovat povolení k instalaci balíčku mimo Google Play.

Pozor, premium funkce nejsou dostupné – appku si už nejde koupit. Navěky poběží ve free režimu, což znamená zobrazení reklamy vždy poté, co chůvičku zastavíte, ať už ručně, nebo poté, co vám zavolá, že se miminko vzbudilo.

Pokud máte telefon Samsung, nebo používáte aplikaci Tasker, doporučuji vytvořit si rutinu, která spuštěním appky Baby Monitor zapne režim nerušit a vypne mobilní data + wifi. Díky tomu vám náhodný volající/textující nevzbudí spící dítě a zmíněná reklama se nezobrazí.

Znáte lepší androidí chůvičku? Podělte se o názor níže v komentářích.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..